Kolejne sukcesy w Mistrzostwach Polski Nauczycieli w Badmintonie (11.2021)

Kolejne sukcesy w Mistrzostwach Polski Nauczycieli w Badmintonie (11.2021)

W piątek, 12 listopada 2021 r. w hali MKS Orlicz w Suchedniowie odbyły się po rocznej przerwie kolejne Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty oraz Trenerów i Instruktorów w Badmintonie. Organizatorzy postarali się o dobrą atmosferę zawodów oraz ich sprawne zorganizowanie. Mimo wszelkich obaw związanych ze zwiększoną liczbą zachorowań na kortach rozegrało swoje mecze prawie 70 zawodników.

Wśród zwycięzców znaleźli się nauczyciele naszego liceum: Zbigniew Drobek zajął z Maciejem Borowskim III miejsce w grze podwójnej mężczyzn oraz III miejsce ze Svetlaną Kosenchuk w grze podwójnej mieszanej.

Wyniki te z pewnością są odzwierciedleniem wieloletnich już treningów i sparingów, nie tylko wśród nauczycieli. Przy tej okazji zachęcamy zatem ponownie do zainteresowania tą ogólnorozwojową dyscypliną i zapraszamy wszystkich chętnych uczniów na zajęcia z badmintona w każdy piątek od godz. 15.10.

(zd)