Mikołajkowy Turniej Badmintona (12.2021)

Mikołajkowy Turniej Badmintona (12.2021)

10 grudnia 2021 r. w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego Collegium Gostomianum w Sandomierzu odbył się Mikołajkowy Turniej Badmintona dla nauczycieli powiatu sandomierskiego.

Kategorie rozgrywek zostały dostosowane do stopnia zaawansowania grających i tak po emocjonujących rozgrywkach na podium stanęli:

W kategorii gra pojedyncza kobiet:

• Barbara Złocka-Węgrzynowska (I LO Sandomierz) zajmując I miejsce,
  • Marta Drobek (SP1 Sandomierz) zajmując II miejsce,
  • Iwona Pacholec-Bryła (I LO Sandomierz) zajmując III miejsce.

W kategorii gra pojedyncza mężczyzn:

• Zbigniew Drobek (I LO Sandomierz) zajmując I miejsce,
  • Maciej Borowski (I LO Sandomierz) zajmując II miejsce,
  • Andrzej Bryła (I LO Sandomierz) zajmując III miejsce.

W kategorii gra podwójna (4FUN):

• Marta Drobek (SP1 Sandomierz) ze Zbigniewem Drobkiem (I LO Sandomierz) zajmując I miejsce,
  • Barbara Złocka-Węgrzynowska (I LO Sandomierz) z Maciejem Borowskim (I LO Sandomierz) zajmując II miejsce,
  • Iwona Pacholec-Bryła (I LO Sandomierz) z Andrzejem Bryłą (I LO Sandomierz) zajmując III miejsce.

Nagrody, puchary i pamiątkowe dyplomy wręczyła dyrektorka szkoły Joanna Pieronkiewicz-Szpernal.

W marcu zapraszamy serdecznie na kolejny turniej dla nauczycieli: "Wiosenna Badmintomania Belfrów" – oczywiście cały czas jest również aktualne zaproszenie dla koleżanek i kolegów do wspólnych sparingów / treningów badmintonowych w hali Collegium Gostomianum.

Do zobaczenia!

(zd)