Sukces na Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK (03.2022)

Sukces na Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK (03.2022)

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV/AIDS, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy i wiedzy o PCK.

3 marca 2022 r. w Oddziale Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Sandomierzu odbyła się XXIX edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia – etap rejonowy. W tym etapie uczestniczyli uczniowie z powiatu sandomierskiego i opatowskiego. Z ogromną satysfakcją informujemy, że Martyna Sagan, uczennica klasy 2D zajęła I miejsce i jako zwyciężczyni tego etapu będzie reprezentowała nasz powiat sandomierski na eliminacjach okręgowych w Kielcach.

Martynie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce i kolejnych konkursach!

Krystyna Chmielowiec

Wręczenie dyplomu Marcie Sagan. Uczestnicy olimpiady