Spotkanie z prof. Stanisławem Adamczakiem (05.2022)

Spotkanie z prof. Stanisławem Adamczakiem (05.2022)

W piątek 27 maja odbyło się w naszej szkole spotkanie prof. Stanisława Adamczaka, rektora- seniora Politechniki Świętokrzyskiej z uczniami klasy 1A. Tematem przewodnim spotkania było hasło "Dołącz do nas. Zostań inżynierem". Profesor Adamczak zaprezentował uczniom ofertę edukacyjną, warunki lokalowe, zaplecze laboratoryjne, a także działalność naukowo- badawczą uczelni. Profesor opowiedział o sukcesach studentów Politechniki Świętokrzyskiej, o możliwości rozwoju pasji i zainteresowań podczas studiów. W czasie spotkania uczniowie dowiedzieli się jak duże jest na rynku pracy zapotrzebowanie na inżynierów i poznali różnorodne możliwości zdobycia dobrze płatnej pracy po skończeniu studiów politechnicznych.