Wizyta w Domu Pomocy Społecznej (05.2022)

Wizyta w Domu Pomocy Społecznej (05.2022)

W poniedziałkowy poranek, 30 maja, uczniowie klasy 1A, w ramach działań szkolnego wolontariatu, odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu. Było to kolejne w tym roku szkolnym spotkanie integrujące pokolenia poprzez wspólne gry planszowe, warcaby, układanie puzzli. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem śledziliśmy rozgrywane partie szachów, których mistrzem jest Pan Jan Kuchta. Rywalizacja była zatem okazją do doskonalenia swoich umiejętności. Ostatnią partię udało się naszej drużynie wygrać, a na zdjęciach uwieczniliśmy końcowe ustawienie na szachownicy.

Przekazaliśmy również kolejną partię książek w ramach prowadzonej akcji "Książka dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej".

W spotkaniu uczestniczyli: Weronika Hanszke, Anna Galata, Katarzyna Lubańska, Karol Malinowski, Jakub Toś, Maksymilian Wiśniowski, Patryk Strojewski, Piotr Smalarz, Michał Mróz, Jakub Nakonieczny, Mateusz Mierzwa.

Opieka: B.Myl-Ciszkiewicz