Wiosenna edycja "Niedzielnych poranków w Collegium" zakończona (06.2022)

Wiosenna edycja "Niedzielnych poranków w Collegium" zakończona (06.2022)

Dużą popularnością cieszyło się zwiedzanie Collegium Gostomianum, które odbyło się przez cztery ostatnie, wiosenne niedziele. Wśród gości byli absolwenci naszej szkoły, kandydaci do klas pierwszych, mieszkańcy Sandomierza i okolic, turyści z kraju i zagranicy. Po obiekcie oprowadzali nauczyciele: Paweł Czerwiński, Katarzyna Kapała-Głąb, Lucyna Polit, Barbara Sobieraj, Renata Stawowy, Dariusz Szczygielski. Spotkania były świetną okazją do integracji międzypokoleniowej i wymiany ciekawostek o dawnej i obecnej szkole.

W związku z jubileuszem 420 lat istnienia Collegium Gostomianum, który obchodzimy w tym roku, zamierzamy kontynuować naszą inicjatywę. Już dzisiaj zapraszamy na jesienną edycję "Niedzielnych poranków w Collegium", która odbędzie się: 11 IX, 18 IX, 25 IX, 2 X, 9 X.

Zdjęcia (Marta Korzynek) »»»