Zachęcamy Absolwentów i Sympatyków Collegium Gostomianum do wzięcia udziału w konkursie (07.2022)

8 czerwca 2022 roku podczas XXV Sesji ekologicznej "W ogrodzie Collegium Gostomianum – chronimy bioróżnorodność" wręczono nagrody dzieciom i młodzieży – laureatom Międzypokoleniowego konkursu literacko-artystycznego "420 prac na 420 lat istnienia Collegium Gostomianum".

Zachęceni ogromną popularnością konkursu wśród przedszkolaków i uczniów, zdecydowaliśmy się przedłużyć termin przyjmowania prac w edycji dla dorosłych do 26 września 2022 roku. Prosimy o nadsyłanie prac literackich (np. wiersza, wspomnienia, reportażu, wywiadu, eseju) lub artystycznych (np. obrazu, prezentacji, filmu) o tematyce związanej z naszą szkołą, jej architekturą, historią, postaciami, ogrodem. Państwa dzieła znajdą się na wystawie i uświetnią XI Zjazd Absolwentów Collegium Gostomianum, który odbędzie się 8-9 października 2022 roku. Ze szczegółami można zapoznać się w regulaminie.

Regulamin konkursu 420 Prac »»»

Oświadczenie »»»