II Turniej Trzech Rakiet (11.2022)

II Turniej Trzech Rakiet (11.2022)

29 listopada 2022 r. w hali sportowej w Zagnańsku odbyła się pierwsza runda rozgrywek sportowych w ramach II Turnieju Trzech Rakiet, organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

III miejsce wśród nauczycieli szkół z województwa świętokrzyskiego zdobył nauczyciel naszej szkoły Zbigniew Drobek, zdobywając tym samym 362 punkty rankingowe.

II runda turnieju odbędzie się w styczniu i będzie to Turniej tenisa stołowego w Bilczy, a III runda, Turniej tenisa ziemnego, w kwietniu w Cudzynowicach.

W przyszłym roku liczymy na udział uczniów Collegium Gostomianum w turnieju i dlatego też chętnych zapraszamy na piątkowy sks ‘multisport’, gdzie oprócz preferowanej siatkówki można zagrać także w tenisa stołowego lub badmintona.

(zd)

II Turniej 3 Rakiet Dyplom II Turniej 3 Rakiet rozgrywki 2 II Turniej 3 Rakiet rozgrywki 1