Szlachetna Paczka (12.2022)

Szlachetna Paczka (12.2022)

Wśród wielu akcji charytatywnych, do których dołączyło Collegium znalazła się również Szlachetna Paczka. Wspólnie z pracownikami szkoły, uczniami i rodzicami udało się nam przygotować paczkę dla potrzebującej rodziny. Na naszą prośbę o wsparcie odpowiedziały również firmy: "WILMAX", która przekazała artykuły szkolne, i "NOVIS", która przekazała środki czystości. W paczce znalazła się nowa szafa, żywność trwała, środki czystości, odzież oraz artykuły szkolne, zabawki i słodkości dla dzieci.

Bardzo Wszystkim dziękuję za włączenie się w akcję. Myślę, że wspólne pomaganie jest cenną lekcją człowieczeństwa dla naszych uczniów i choć, parafrazując znany cytat, „ Pomoc jednej rodzinie nie zmieni całego świata, to może zmienić świat dla jednej rodziny.”

Anetta Duszyńska-Baska