II Turniej Trzech Rakiet (01.2023)

II Turniej Trzech Rakiet (01.2023)

25 stycznia 2023 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. ks. Piotra Ściegiennego w Bilczy odbyła się druga runda rozgrywek sportowych w ramach II Turnieju Trzech Rakiet, organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

I miejsce wśród nauczycieli szkół z województwa świętokrzyskiego zdobył Jakub Caban z ZPO w Chlewicach, II miejsce Sławomir Jarmuda ze Szkoły Podstawowej w Seceminie a III miejsce Zbigniew Drobek, nauczyciel I LO Collegium Gostomianum, zdobywając kolejne 363 punkty rankingowe i wychodząc tym samym na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Ostatnia runda ‘trójboju rakietowego’: turniej tenisa ziemnego odbędzie się w kwietniu na kortach Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cudzynowicach.