Nadzieja Sandomierza 2022 (03.2023)

Nadzieja Sandomierza 2022 (03.2023)

W minioną sobotę, 4 marca 2023 roku odbyła się w Zamku Królewskim w Sandomierzu uroczystość podsumowująca XXIII Edycję "Sandomierzanina 2022 roku"oraz XXI Edycję "Nadziei Sandomierza 2022".

Klub Miłośników Sandomierza oraz Kapituła Tutułu "Sandomierzanina Roku" przyznała ten tytuł absolwentowi I LO Collegium Gostomianum, panu Januszowi Sobolewskiemu, natomiast w XXI Edycji Plebiscytu na "Nadzieję Sandomierza 2022" laureatami zostali uczniowie Collegium Gostomianum: Kamil Drzewiecki z klasy 4C i Alex Szczyrba z klasy 4A. Panowie, gratulujemy wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów i realizacji Waszych planów na przyszłość!

Grupie Wokalnej Collegium Gostomianum pod kierownictwem pana Wojciecha Kawy, która zadbała o oprawę muzyczną imprezy, składamy serdeczne podziękowania!

Zdjęcia (fot. Radio Leliwa) »»»