II Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla szkół ponadpodstawowych "Orzeł Ortografii” (02.2023)

21 lutego br, w Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego Hanna Dzieciuch, uczennica klasy 2C, odebrała nagrodę za zdobycie III miejsca w drugiej edycji Powiatowego Dyktanda dla szkół ponadpodstawowych "Orzeł Ortografii".

Konkurs Ortograficzny Orzeł ortografii zdj. 1

Konkurs zorganizowany został przez II Liceum Ogólnokształcące, przy współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, Oddziałem Zamiejscowym Kuratorium Oświaty, Starostwem Powiatowym, Burmistrzem Sandomierza. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Świętokrzyski Kurator Oświaty. Autorką tekstu dyktanda była pani Joanna Sarwa, dziennikarka Radia „Leliwa”.

Konkurs Ortograficzny Orzeł ortografii zdj. 2

Gratulujemy uczennicy!