Konkurs "O Platynowy Indeks Politechniki Świętokrzyskiej" (03.2023)

Konkurs "O Platynowy Indeks Politechniki Świętokrzyskiej" (03.2023)

W środę 8 marca 2023 na Politechnice Świętokrzyskiej odbył się pierwszy etap Konkursu Naukowego „O Platynowy Indeks Politechniki Świętokrzyskiej”. Zespół konkursowy w składzie: Karolina Fudala, Wiktoria Forc, Jan Skobel z klasy 3d ILO Collegium Gostomianum zaprezentował projekt w kategorii Inżynieria Środowiska i Odnawialne Źródła Energii na temat: Wykonaj plan zagospodarowania terenu dla obszaru otaczającego budynek szkolny.

Komisja konkursowa wysoko oceniła pracę i prezentację uczniów kwalifikując ją do następnego etapu, który ma się odbyć 30 marca 2023 w czasie uroczystej gali.

Dziękujemy Panu Marcinowi Piwnikowi - Staroście Powiatu Sandomierskiego za umożliwienie przejazdu młodzieży razem z nauczycielem - opiekunem na konkurs.

Uczniowie i nauczyciel opiekun Barbara Sobieraj