Koncert charytatywny dla Przytuliska na Wiśniowej (02.2023)

Koncert charytatywny dla Przytuliska na Wiśniowej (02.2023)

Dnia 28 lutego 2023 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Koncert charytatywny na rzecz Przytuliska na Wiśniowej. Zorganizowany został przez trzy uczennice - Amelię Stawiarz z klasy II D, Joannę Stępień i Karolinę Urbaniak z IV B, w ramach Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. W trakcie wydarzenia miejsce miały występy utalentowanych artystycznie, chętnych uczniów szkoły, m.in. śpiewających: Giulii Kpogomou i Julii Łukawskiej, Agnieszki Gąski, przedstawiającej wiersze własnego autorstwa oraz Patryka Strojewskiego i Sebastiana Podlewskiego, grających na pianinie. Do tego na żywo przeprowadzony został wywiad z wolontariuszką Magdaleną Żółkiewską, która przybliżyła zebranej widowni realia pracy w schronisku. Ponadto dla chętnych dostępne były miejsca do gry w badmintona, ping ponga czy w planszówki. Na koniec przeprowadzony został tematyczny Kahoot ze zdjęciami podopiecznych z Przytuliska na Wiśniowej i słodką nagrodą dla zwycięzcy. W tym dniu odbyła się również zbiórka artykułów potrzebnych schronisku oraz kiermasz wypieków, z którego dochód przeznaczony zostanie na specjalne medykamenty dla przewlekle chorych czworonogów.

Zdjęcia (fot. M. Korzynek) »»»