Wiosenne Turnieje Badmintona (04.2023)

Wiosenne Turnieje Badmintona (04.2023)

Po pasjonujących pojedynkach finałowych poznaliśmy dzisiaj zwycięzców Wiosennych Turniejów Badmintona:

Wśród dziewcząt najlepszą okazała się Martyna Sagan z 3d, pokonując w finale koleżankę z klasy: Julię Garnuszek, trzecie miejsce wywalczyła Karolina Jedynak z 1f.

Wśród chłopców w zaciętym finale zimną krew zachował do końca Jakub Jopek z klasy 2c, pokonując w trzecim decydującym secie Jana Skobla z 3d; trzecie miejsce zajął Julian Czerwonka z 4a.

Naszym uczniom kibicowali również dobrze nam znani przyjaciele szkoły, Dieter i Christoph Gostomski, którzy podczas swojego kolejnego wyjazdu do Polski nie omieszkali wstąpić do Sandomierza i oczywiście do Collegium Gostomianum

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów na sportowych arenach!