Zaproszenie do udziału w konkursach ekologicznych (05.2023)

Zaproszenie do udziału w konkursach ekologicznych (05.2023)

W związku ze zbliżającą się XXVI Międzyszkolną Sesją Ekologiczną pod hasłem „Od jabłka do jabłka – tradycje sadownicze Sandomierszczyzny”, serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w następujących konkursach:

• plastycznym – dla przedszkolaków i uczniów klas I-III pt. „Jedno jabłko dzienne wydłuża życie niezmiernie”
  • plastycznym – dla uczniów klas IV-VI pt. „Jabłko na co dzień – zdrowie na całe życie”
  • fotograficznym – dla uczniów klas VII- VIII i szkół ponadpodstawowych pt. „Tradycyjne sady ziemi sandomierskiej”

Regulaminy (razem z oświadczeniami) i harmonogram wymienionych konkursów:

Wszystkich uczestników i osoby zainteresowane tematyką sesji oraz nagrodzone i wyróżnione w konkursach z opiekunami zapraszamy na XXVI Międzyszkolną Sesję Ekologiczną w dniu 12 czerwca 2023 r.