Tytuły honorowe przyznane absolwentom CG (05.2023)

Tytuły honorowe przyznane absolwentom CG (05.2023)

Kapituła tytułów honorowych postanowiła przyznać w roku szkolnym 2022/23 następujące tytuły honorowe:

Tytuł Primus Inter Pares i statuetkę Jana Długosza dla najwybitniejszego wychowanka spośród klas poziomowo najwyższych, kończącego w br. szkolnym naukę w Collegium Gostomianum przyznano Kamilowi Drzewieckiemu.

Tytuł Wybitnego Przyrodnika w dziedzinie: biologii i chemii oraz brązową statuetkę przyznano Mikołajowi Chorabowi.

Tytuł Wybitnego Przyrodnika w dziedzinie: matematyki i fizyki oraz brązową statuetkę przyznano Mateuszowi Nogajowi.

Tytuł Amicus Artis i brązową statuetkę za największe osiągnięcia artystyczne przyznano Marcie Kołacz.

Honorowy tytuł Duma Collegium Gostomianum przyznano następującym absolwentom:

• Broda Jakub
  • Greszta Aleksandra
  • Stawowy Karolina
  • Szczyrba Alex
  • Stępień Joanna
  • Gąska Julia
  • Cupisz Aleksandra
  • Chorab Julia

Wszystkim uhonorowanym serdecznie gratulujemy, dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i życzymy dalszych sukcesów na drodzę, którą wybiorą.