Olimpiady 2012/13

XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Komitet Głowny Olimpiady Literatury i Języka Polskiego przy Instytucie Badań Literackich PAN zaświadcza, że uczennica klasy 2E Edyta Gawlak brała udział w zawodach III stopnia XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego przeprowadzonych w dniach 17-20 kwietnia 2013 r. w Konstancinie oraz w Warszawie i uzyskała tytuł FINALISTY.

Komitet Olimpiady Literatury i Języka Polskiego zaświadcza, że uczennice klasy 2E: Edyta Gawlak i Magdalena Niezgoda brały udział w części ustnej II stopnia XLIII OLiJP. Eliminacje odbyły się 9 marca 2013 r. w Kielcach

Komitet Olimpiady Literatury i Języka Polskiego zaświadcza, że uczennice klasy 2E: Edyta Gawlak i Magdalena Niezgoda brały udział w części pisemnej II stopnia XLIII OLiJP. Eliminacje odbyły się 16 lutego 2013 r. w Kielcach

Opiekun: dr Danuta Paszkowska

XI Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

17 kwietnia 2013 r. odbyły się w Warszawie eliminacje centralne XI Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki. Angelika Ciżyńska z klasy IIIe zdobyła tytuł laureata.

Opiekun: Ojciec Tytus

XLII Olimpiada Biologiczna

W dniach 13-15 kwietnia 2013 r. odbyły się w Warszawie zawody III stopnia XLII Olimpiady Biologicznej. Karolina Majewska z klasy III c zdobyła tytuł laureata XLII Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej. Uzyskując w ten sposób 100% na pisemnej maturze w zakresie rozszerzonym oraz prawo wstępu na wyższe uczelnie z pominięciem postępowania rekrutacyjnego.

Opiekun: Barbara Sobieraj