Zaproszenie do udziału w XXVII Międzyskolnej Sesji Ekologicznej (04.2024)

Zaproszenie do udziału w XXVII Międzyskolnej Sesji Ekologicznej (04.2024)

W związku ze zbliżającą się XXVII Międzyszkolną Sesją Ekologiczną organizowaną przez Ośrodek Edukacji Ekologicznej w I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu pod hasłem, „Przyroda nieożywiona Ziemi Sandomierskiej – krzemień pasiasty jej bogactwem” serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w następujących konkursach:

• plastycznym – dla przedszkolaków i uczniów klas I-III pt. „Ciekawe okazy przyrody nieożywionej Ziemi Sandomierskiej”
  • plastycznym – dla uczniów klas IV-VI pt. „Ciekawe okazy przyrody nieożywionej Ziemi Sandomierskiej”
  • fotograficznym – dla uczniów klas VII- VIII i szkół ponadpodstawowych pt. „Ciekawe okazy przyrody nieożywionej Ziemi Sandomierskiej”

Wszystkich uczestników i osoby zainteresowane tematyką sesji oraz nagrodzone i wyróżnione w konkursach z opiekunami zapraszamy na XXVII Międzyszkolną Sesję Ekologiczną w dniu 7 czerwca 2024 r.

Regulaminy i harmonogram sesji »»»