LXI Parnas Szkolny – podsumowanie (06.2024)

LXI Parnas Szkolny – podsumowanie (06.2024)

Tradycyjnym dźwiękiem dzwonka otworzyliśmy 18 czerwca 2024 r. 61. edycję „Parnasu Szkolnego". Jako pierwsza zaprezentowała się Giulia Kpogomou z klasy 3D w piosenkach: "Krąg życia" oraz "Im still standing". Konrad Skóra, uczeń klasy 1E, wykonał dla nas utwór zespołu Republika pt. „Biała Flaga". Balladę "My immortal" zespołu Evescense, wykonała Patrycja Konat, uczennica klasy 1C. Katarzyna Płaza i Michał Mróz z klasy 3A zaprezentowali utwór gitarowy pt. "Valerie". Przy akompaniamencie gitary, Aleksandra Sowa z klasy 2A zaśpiewała "Krajkę" oraz " Chodź, pomaluj mój świat". Bartosz Skrok, uczeń klasy 1A, przeczytał fragment prozy Melchiora Wańkowicza, przygotowanej na Wojewódzki Konkurs Pięknego Czytania w Ossolinie. Prace plastyczne zaprezentowała Diana Bąk, uczennica klasy 1E. "Parnas" poprowadziła Agnieszka Gąska, uczennica klasy 3D.

Dziękujemy za udział w "Parnasie". Życzymy pięknych, wypełnionych słońcem wakacji. Dużo odpoczynku i niezapomnianych przygód.

Organizacja: Bożena Myl-Ciszkiewicz, Agnieszka Kunys-Łukawska

Zdjęcia (Julia Żmuda, 1C) »»»