Rozgrywki cd.

Po dwutygodniowej przerwie wracamy do rozgrywek w siatkówce i piłce nożnej. Zapraszamy już w najbliższą środę na mecze siatkówki, a w piątek na mecze halowej piłki nożnej. W obu dyscyplinach rozpoczynamy najbardziej interesującą fazę finałową. Szczegółowy terminarz oraz kolejność meczy znajdują się na tablicy informacyjnej oraz w zakładce dotyczącej rozgrywek.

2013-01-28


Noga - koniec eliminacji

W dniu wczorajszym zakończone zostały rozgrywki w grupach eliminacyjnych turnieju halowej piłki nożnej. Do dalszej fazy awansowało 8 najlepszych drużyn z zaliczonymi punktami zdobytymi w grupach. Tabela grupy finałowej dostępna już jest w zakładce rozgrywki. Po feriach zimowych przystępujemy do najatrakcyjniejszej fazy rozgrywek. Tam będzie się już liczyła każda zdobyta bramka. Mecze te odbędą się 1 oraz 8 lutego po 2 w kolejce dla każdej z drużyn.

2013-01-05


Parkiet Noga - zdjęcia

Najnowsze zdjęcia z ostatniej kolejki rozgrywek w halowej piłce nożnej można zobaczyć w Galerii.

2012-12-11


Parkiet Noga - nowy terminarz.

Po krótkiej, organizacyjnej przerwie wznowiliśmy rozgrywki w halowej piłce nożnej. Ostatnia kolejka obfitowała w rekordową ilość bramek. To chyba wpływ muzyki w tle lub wielki głód piłki u zawodników. Z turnieju wycofały się 3 zespoły. Z tego względu dokonaliśmy znaczącej zmiany terminarza rozgrywek. Wkrótce pojawi się on na stronie. Kapitanowie drużny już go otrzymali na swoje skrzynki mailowe wraz z obecną sytuacją w grupach. Mamy nadzieję, że teraz już bez problemów uda nam sie dokończyć rundę eliminacyjną, a w pierwszyn tygodniu po feriach zimowych rozpocząć najbardziej interesującą rundę finałową.

2012-12-09


Parkiet Noga - zawieszenie rozgrywek.

W związku z całkowitym brakiem zaangażowania w organizację i przebieg turnieju piłki nożnej oraz wydarzeniami z ostatniej nieodbytej kolejki rozgrywki zostaję zawieszone.
Szczegółowe wyjaśnienia otrzymali wszyscy kapitanowie drużnyn na swoje skrzynki mailowe.

2012-11-26


Pakiet Noga - zmiana terminarza.

W związku z przedłużeniem czasu przepowadzania próbnych matur w dniu dzisiejszym nie mogliśmy przeprowadzić kolejnej kolejki rozgrywek eliminacyjnych. Przepraszamy wszystkich którzy specjalnie przybyli do szkoły i niestety musieli wracać do domu.
Cała dzisiejsza kolejka zostaję przełożona na dzień 8 lutego przyszłego roku. Będzie to ostatnia kolejka rozgrywek eliminacyjnych. W kolejnych tygodniach rozgrywamy mecze tak jak było wcześniej zaplanowane w terminarzu.

2012-11-23


Rozgrywki - zmiana terminarza

W związku z wyjazdem jednej z klas na wycieczkę kolejka ligowa w Parkiet Nodze z dnia 09.11 zostaje przeniesiona na dzień 16.11. W dniu 09.11 zostaną rozegrane wszystkie mecze, które miały odbyć się tydzień później tj. 16.11 w tej samej kolejności i o tej samej porze.


Zmiany w turnieju siatkówki mieszanej - w grupie C zamiast drużyny III A1 zagra reprezentacja klasy II E.

2012-10-25


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   
© 2012 Maciej Borowski
projekt i wykonanie Jakub Borowski