>W zakładce "Twoje Wyniki" zamieszczam pliki z elektronicznym dziennikiem nauczyciela wychowania fizycznego. W nim znajdują się wyniki prób sprawnościowych Gostom Testu. Nazwa pliku określa rok urodzenia. Aby sprawdzić swoje wyniki i oceny musisz ściągnąć plik Twojego rocznika. Dziennik przygotowany został w oparciu o program Excel. Ze względu na ochronę danych osobowych wiele arkuszy zostało usuniętych z dziennika. Zamiast nazwiska i imienia zamieściłem Wasze inicjały. Aby ułatwić poruszanie się po dzienniku zastosowałem wiele hiperłączy (np. pomiędzy wynikami a ocenami). Zawsze jednak można poruszać się korzystając z powrotu do Menu. Program wystawia ocenę semestralną dopiero po zaliczeniu wszystkich sprawdzianów i wstawieniu przynajmniej jednej oceny z aktywności. Zmieniając wynik sprawdzianu zawsze możecie przeprowadzić symulację jaką ocenę możecie otrzymać poprawiając poszczególne wyniki testu sprawności. W dziale "Statystyka" możecie porównać swój wynik ze średnim wynikiem w swojej klasie i roczniku. Tam też można zobaczyć jaki wynik był najlepszy, a jaki najsłabszy oraz o jaki procent poprawiły (lub pogorszyły) się Wasze wyniki od momentu przyjścia do szkoły aż do jej ukończenia. Zamieszczone wyniki dotyczą tylko grup chłopców, które mają zajęcie z MB dlatego też występują puste miejsca na poziomie niektórych klas. Postaram się przynajmniej raz w miesiącu zaktualizować wszystkie dane. Jeżeli będziecie mieli jakieś problemy z odczytaniem wyników proszę o kontakt w czasie lekcji.

UWAGA!
Do poprawnego wyświetlania wyników, potrzebna będzie czcionka Olympicons, dostępna poniżej: