Finały, finały.

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy rozgrywki w Tercet Siatce i Parkiet Nodze. W siatkówce trzyosobowej zdecydowanie najlepsza okazała się męska reprezentacja klasy I A, która w finale pokonała mieszaną drużynę z klasy I C 2:0 (w setach 20:16; 20:13). Miejsce III zdobyła drużyna z klasy III B, która pokonała reprezentacje klasy I F również 2:0 (20:18; 20:15)
Rozgrywki halowej piłki nożnej zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem obrońców tytułu z klasy II A, którzy w finale pokonali I B 17:5. Wcześniej w bardziej wyrównanym meczu III miejsce wywalczyła III A, która pokonała II F 3:2.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za grę i zapraszamy jeszcze w tym roku do wzięcia udziału w rozgrywkach koszykówki trzyosobowej oraz piłki nożnej na naszym nowym boisku.

2013-03-27

Finały rozgrywek.

Tradycyjnie w ostatnią środę przed Świętami Wielkanocnymi rozgrywamy finały w Tercet Siatkce i Parkiet Nodze. Zapraszamy wszystkich zawodników i kibiców po 4 godzinie lekcyjnej.
Program finałów:
Godz. 11.00 - półfinały Tercet Siatki I C - I F, I A - III B. Bezpośrednio po nich przegrani zagrają o III miejsce, wygrani o miejsce I.
Około godz. 12 rozegrany zostanie mecz o III miejsce w turnieju piłki nożnej III A - II F, a po nim oczywiście Wielki Finał tych rozgrywek pomiędzy obrońcami tytułu z II A a pretendentami do tytułu z I B.

2013-03-22

Kolejne mecze.

W środę 20 marca po naukach rekolekcyjnych około godz. 12 zapraszamy na mecze półfinałowe turnieju piłki nożnej. Kolejność: III A - I B, II A - II F.
W piątek 22 marca od 14.30 będziemy rozgrywali mecze w grupach finałowych turnieju siatkówki trzyosobowej.

2013-03-16

Siatkówka - wyniki.

Zakończona została kolejna runda rozgrywek w siatkówce. W półfinałach rozgrywek mieszanych spotkają się reprezentacje: I A - IIA oraz I B - II F.
W trójkach siatkarskich runda finałowa toczyć się będzie w dwóch grupach:
Grupa E: II A, I C, I A
Grupa F: III B, III A, I F
Mecze w najbliższą środę i piątek.

2013-03-09

Gostom Tercet Siatka - losowanie grup.

W dniu dzisiejszym odbyło się losowanie grup eliminacyjnych turnieju siatki trzyosobowej. Oto jego wyniki:
Grupa A : III B, II A, II F2, II B
Grupa B : I C, III H, I F1, III A
Grupa C : I F2, III G, II F1, I A
Do dalszej fazy rozgrywek awansują po 2 najlepsze zespoły. Rozgrywki w grupie A i B rozpoczynamy za tydzień 01.03. o godz. 14.30. Terminarz rozgrywek dostępny będzie w późniejszym terminie.

2013-02-22

Sukces piłkarzy nożnych!

W dniu dzisiejszym na hali MOSiR-u odbył się międzyszkolny turniej w halowej piłce nożnej chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych. Wzięło w nim udział 7 zespołów podzielonych na 2 grupy eliminacyjne. Nasza drużyna w eliminacjach wygrała 3 : 0 ze szkołą z Mokoszyna, 6 : 0 z Liceum Katolickim oraz zremisowała 1 : 1 z Ekonomikiem. W grupie zajeliśmy pierwsze miejsce i w meczu półfinałowym trafiliśmy na reprezentację II LO, którą pokonaliśmy w końcówce meczu 1 : 0. W finale turnieju musieliśmy niestety uznać wyższość gospodarzy - Ekonomika. W bardzo wyrówanym meczu przegraliśmy 1 : 2 i zajeliśmy zaszczytne II miejsce. W skład naszej drużyny wchodzili: Mateusz Dybis, Hubert Kowalski (3A), Rafał Pławiak (3G), Kamil Kurzępa, Michał Lubański, Cezary Zioło (2A), Jakub Stawiarz (2F), Patryk Marzec (1B), Jakub Kiliański (1A).

2013-02-15

Gostom Tercet Siatka

Ogłaszamy zapisy do turnieju trójek siatkarskich. Drużyny męskie max czteroosobowe (dopuszczony jest udział 1 dziewczyny w każdej drużynie. Zagłoszenie poprzez Kontakt do 11 lutego.

2013-02-05