Sukcesy naszych lekkoatletów.

W miniony weekend w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych Zrzeszenia LZS w lekkoatletyce. Sandomierz reprezentowało troje naszych uczniów. Barbara Toś (IB) zajęła 6 miejsce w biegu na 400 m ppł (67,53) oraz 11 miejsce w biegu na 100 m ppł (17,11). Jakub Chmielnicki  zajął 4 miejsce na 110 m ppł (14,53) oraz 14 miejsce na 200 m (22.95). Największy sukces odniósł Jakub Sierżęga (IIA), który na dystansie 2000 m z przeszkodami zwyciężył z nowym rekordem życiowym 5,57, a na dystansie 3000 m zajął 3 miejsce z czasem 8,35 (PB). Wymieniona trójka będzie z najbliższy piątek podporą naszej szkolnej reprezentacji w I Memoriale Lekkoatletycznym im. Piotra Nurowicza. Paczątek zawodów na miejskim stadionie o godz. 10.

2013-06-11

Rekord województwa.

Znakomitą formą sportową wykazał się nasz tegoroczny absolwent Jakub Chmielnicki (3B), który na mitingu lekkoatletycznym rozgrywanym w Katowicach ustanowił wynikiem 14.48 s nowy rekord województwa juniorów w biegu na 110 m ppł. Wynikiem tym Kuba uzyskał I klasę sportową. WIELKIE GRATULACJE!

2013-05-30

Gostom Outdoor Noga

Zapraszamy do udziału w pierwszym turnieju piłki nożnej chłopców na naszym boisku. Turniej chcielibyśmy rozpocząć już w przyszłym tygodniu po zakończeniu matur ustnych. Gramy w składach 5-cio osobowych. Drużyny nie muszą być klasowe, ale w drużynie muszą być zawodnicy z tego samego rocznika urodzenia. Drużyna powinna mieć nazwę (krótki jeden wyraz). System rozgrywek zależeć będzie od ilości zgłoszonych drużyn. Wpisowe do turnieju (15zł od drużyny) przeznaczamy w całości na nagrody. Zgłoszenia do 27 maja.

2013-05-22

Początek sezony w LA.

Znakomicie tegoroczny sezon letni rozpoczął nasz rekordzista szkoły w Beep Teście Jakub Sierżęga z II A. W swoim pierwszym starcie w Kielcach zdecydowanie zwyciężył w biegu na 1000m uzyskując rekord życiowy 2:32,44.

2013-04-29

Nowy Rekord Szkoły.

W dniu dzisiejszym ustanowiony został nowy rekord szkoły w rzucie 3 kg piłką lekarską. Ustanowił go dotychczasowy rekordzista Jakub Chmielnicki z klasy III B. Od dzisiaj wynosi on 19 m 45 cm. Mamy nadziję, że to jeszcze nie koniec. Kubie zostały 2 dni na jego poprawienie.

2013-04-23

Trio Basket - grupy.

W dniu dzisiejszym odbyło się losowanie grup eliminacyjnych turnieju koszykówki trzyosobowej chłopców. Oto jego wyniki:
Grupa A : III BC, I F, I A
Grupa B : I ABC, III A, II B, II A
Cały turniej łącznie z finałem rozgrywamy w najbliższy piątek 19.04 od godz. 14.20. W grupach systemem każdy z każdym. Następnie półfinały 1A - 2B oraz 2A - 1B. Po nich przegrani zagrają o miejsce III natomiast zwycięzcy rozegrają Wielki Finał.

2013-04-15

Gostom Trio Basket

Ogłaszamy zapisy do turnieju w koszykówce trzyosobowej chłopców o Mistrzostwo Collegium. Zapisy do najbliższego piątku 12.04.13. System rozgrywek będzie ustalony w zależności od ilości zgłoszonych drużyn. Składy dowolne (nie muszą być klasowe). Serdecznie zapraszam do koszykarskiej zabawy.