Nowy Rekord Szkoły.

W dniu dzisiejszym został ustanowiony nowy fantastyczny rekord szkoły w Beep Teście. Dokonał tego oczywiście dotychczasowy rekordzista Jakub Sierżęga (II A), który swój poprzedni wynik poprawił aż o 10. Od dzisiaj nowy rekord wynosi 156. Borys WIELKIE gratulacje i liczymy, że jeszcze przed maturą złamiesz barierę 160 odcinków.

2013-01-28

Rozgrywki cd.

Po dwutygodniowej przerwie wracamy do rozgrywek w siatkówce i piłce nożnej. Zapraszamy już w najbliższą środę na mecze siatkówki, a w piątek na mecze halowej piłki nożnej. W obu dyscyplinach rozpoczynamy najbardziej interesującą fazę finałową. Szczegółowy terminarz oraz kolejność meczy znajdują się na tablicy informacyjnej oraz w zakładce dotyczącej rozgrywek.

2013-01-28

Noga - koniec eliminacji

W dniu wczorajszym zakończone zostały rozgrywki w grupach eliminacyjnych turnieju halowej piłki nożnej. Do dalszej fazy awansowało 8 najlepszych drużyn z zaliczonymi punktami zdobytymi w grupach. Tabela grupy finałowej dostępna już jest w zakładce rozgrywki. Po feriach zimowych przystępujemy do najatrakcyjniejszej fazy rozgrywek. Tam będzie się już liczyła każda zdobyta bramka. Mecze te odbędą się 1 oraz 8 lutego po 2 w kolejce dla każdej z drużyn.

2013-01-05

Parkiet Noga - zdjęcia

Najnowsze zdjęcia z ostatniej kolejki rozgrywek w halowej piłce nożnej można zobaczyć w Galerii.

2012-12-11

Parkiet Noga - nowy terminarz.

Po krótkiej, organizacyjnej przerwie wznowiliśmy rozgrywki w halowej piłce nożnej. Ostatnia kolejka obfitowała w rekordową ilość bramek. To chyba wpływ muzyki w tle lub wielki głód piłki u zawodników. Z turnieju wycofały się 3 zespoły. Z tego względu dokonaliśmy znaczącej zmiany terminarza rozgrywek. Wkrótce pojawi się on na stronie. Kapitanowie drużny już go otrzymali na swoje skrzynki mailowe wraz z obecną sytuacją w grupach. Mamy nadzieję, że teraz już bez problemów uda nam sie dokończyć rundę eliminacyjną, a w pierwszyn tygodniu po feriach zimowych rozpocząć najbardziej interesującą rundę finałową.

2012-12-09

Parkiet Noga - zawieszenie rozgrywek.

W związku z całkowitym brakiem zaangażowania w organizację i przebieg turnieju piłki nożnej oraz wydarzeniami z ostatniej nieodbytej kolejki rozgrywki zostaję zawieszone.
Szczegółowe wyjaśnienia otrzymali wszyscy kapitanowie drużnyn na swoje skrzynki mailowe.

2012-11-26

Pakiet Noga - zmiana terminarza.

W związku z przedłużeniem czasu przepowadzania próbnych matur w dniu dzisiejszym nie mogliśmy przeprowadzić kolejnej kolejki rozgrywek eliminacyjnych. Przepraszamy wszystkich którzy specjalnie przybyli do szkoły i niestety musieli wracać do domu.
Cała dzisiejsza kolejka zostaję przełożona na dzień 8 lutego przyszłego roku. Będzie to ostatnia kolejka rozgrywek eliminacyjnych. W kolejnych tygodniach rozgrywamy mecze tak jak było wcześniej zaplanowane w terminarzu.

2012-11-23