Bad-Gostom - finał

Zapraszamy wszystkich w najbliższą środę 6 kwietnia na długiej przerwie na widownię sali gimnastycznej. Odbędzie się wtedy Wielki Finał pierwszych Mistrzostw Collegium Gostomianum w badmintonie chłopców. W turnieju wzięło udział 91 zawodników. Do tej pory rozegrano 201 meczy, a w tym ostatnim, najważnieszym zmierzą się dwaj uczniowie klasy III A:
Michał Osowski vs Daniel Piskorski.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

2016-04-01

Gostom Trio Basket - półfinały

Zakończona została faza grupowa rozgrywek koszykówki trzyosobowej. Poznaliśmy pary półfinałowe, które rozegrają swoje spotkania 15 kwietnia. Tego dnia zmierzą się:
II B1  -  II A1
III A  -  III ETego samego dnia przegrani zagrają o III miejsce, a zwycięzcy półfinałów rozegrają Wielki Finał.

2016-04-01

Gostom Trio Basket

Runda eliminacji w grupach zakończona. Do dalszej fazy rozgrywek awansowało 6 najlepszych drużyn, które rozegrają runde ćwierćfinałową w dwóch grupach:
Grupa D: III A, II A2, II B1
Grupa E: II F, III E, II A1
Mecze półfinałowe zostaną rozegrane przez dwie najlepsze drużyny z każdej z grup wg schematy 1x2, 2X1. Zwycięzcy spotkają się w finale, a przegrani w meczu o III miejsce.

2016-03-16

Gostom Trio Basket

W najbliższy piątek 11 marca rozpoczynamy kolejną rundę rozgrywek w koszykówce trzyosobowej chłopców. Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn, które zagrają w 3 grupach:
Grupa A: II F, II B2, I A, III A
Grupa B: II A2, I B, III E
Grupa C: III B, II A1, II B1
Do dalszej rundy rozgrywek awansują po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy. Szczegółowy terminarz dostępny jest w zakładce SPORT.

2016-03-10

II miejsce piłkarzy nożnych.

W dniu dzisiejszym odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców. Uczystniczyły w nich reprezentacje 7 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu sandomierskiego. Nasza drużyna w składzie: Michał Jarosz, Jakub Kwiecień, Michał Sidor, Jakub Łata, Michał Woźniak, Kacper Marzec, Kewin Pyza, Jakub Hebda, Dawid Kiliański zajęła w nich drugie miejsce przegrywając w bardzo zaciętym finale z gospodarzami imprezy Ekonomikiem 1 : 2. W drodze do finału pokonaliśmy: Budowlanke 2 : 0, Klimontów 2 : 0 oraz w półfinale Marmoladę 4 : 0.
Zdjęcia w galerii.

2016-02-18

Parkiet Noga - tytuł obroniony!

Tradycyjnie ostatniego dnia przed przerwą świąteczną zakończyliśmy Mistrzostwa Szkoły w halowej piłce nożnej chłopców. Po bardzo zaciętym, wyrównanym i rozgrywanym na bardzo wysokim poziomie meczu reprezentacja klasy III B w ostatnich minutach przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę i wygrała 13:12 z II B broniąc tym samym tutuł zdobyty rok wcześniej.
We wcześniejszym meczu o III miejsce II A pokonała drugi skład II B 9:2.
Dziękuje wszystkim za udział w tegorocznej edycji GPN.

2015-12-22

Parkiet Noga - drugi półfinał.

W dzisiejszym spotkaniu byliśmy świadkami meczu w którym padł rekordowy wynik 22 : 4. Niestety drugi skład II B nie dał rady i mimo starań musiał uznać zdecydowaną przewagę obrońców tytuł z III B.
W nabliższy wtorek zapraszamy na finały, które odbędą się na 5 godz. lekcyjnej.

2015-12-18