Tym razem koszykówka.

W hali sportowej MOSiR odbył się w dniu dzisiejszym Powiatowy Międzyszkolny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców. Był to kolejny bardzo udany występ naszych reprezentacji, które tak jak i w piłkę ręczną zajęły w nim dwa pierwsze miejsca wygrywając zdecydowanie wszystkie spotkania. W drodze do mistrzostwa panie pokonały 26:2 II LO oraz 8:4 Ekonomik. Panowie natomiast w pierwszym meczy wygrali 37:22 z II LO, a następnie pokonali Ekonomik 38:16. Już niebawem kolejne nasze występy. Najbliższy turniej to halowa piłka nożna pań 7 grudnia.
Zdjęcia z zawodów koszykarskich dostępne w galerii.

2016-11-21

Parkiet Noga 2016

W zakładce Rozgrywki dostępny już jest terminarz tegorocznych rozgrywek wraz z tabelą pucharową. Tym razem nasz turniej rozgrywamy systemem brazylijskim tzn. do dwóch przegranych meczy. Przypominam, że godzina w terminarzu oznacza godzinę rozpoczęcia meczu, a nie przyjścia do szatni. Terminy następnych spotkań uzależnione są od tego, czy dana drużyna wygrała, czy przegrała wcześniejsze spotkanie. Zaczynamy w najbliższy czwartek. Początek pierwszego spotkania o godz. 13.45.

2016-11-08

Udany początek sezonu.

W czwartek 27 października w hali MOSiR odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Kobiet i Mężczyzn pod patronatem Starosty Sandomierskiego. Wystartowały w nim nasze reprezentacje, które po bardzo ciekawych, emocjonujących do końca meczach i co najważniejsze wszystkich wygranych zdobyły oba pierwsze miejsca. Nasze wyniki: panie 8:1 z II LO oraz 7:5 z Ekonomikiem, panowie 17:14 z Ekonomikiem oraz 17:16 z II LO.
Mistrzowskie składy: Anna Laskowska, Maria Mazur IA, Aleksandra Ciszkiewicz ID, Lucyna Stąpór, Monika Zimoląg 2B, Klaudia Sagan, Marta Łukasiewicz 2E, Magdalena Szlachcińska 3E, Natalia Grzesiak 3F, Filip Wierzbicki IA, Maciej Skobel ID, Karol Mirkowski IE, Wiktor Wryk, Paweł Rysiak, Filip Pietruchowski 2B, Jakub Kuraś, Hubert Mondry 2E, Michał Woźniak 3B, Grzegorz Hubka 3E, Maciej Dziewulski 3G.

2016-10-29

Mistrzostwo Powiatu

W dniu dzisiejszym na Orliku przy ZSTiO odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców. W turnieju uczestniczyło 5 reprezentacji ze szkół ponadgimnazjalnych. Znakomicie spisali się nasi zawodnicy, którzy zdobyli I miejsce pokonując po drodze wszystkie uczestniczące drużyn. Nasze zwycięstwa w kolejności rozgrywania turnieju: 5:2 z Ekonomikiem, 3:0 z Marmoladą, 4:1 z Budowlanką oraz 1:0 z II LO.
Mistrzowski skład: Michał Jarosz, Jakub Kwiecień, Michał Sidor (3B), Radosław Semczuk (3A), Jakub Łata, Rafał Kaśniewski, Michał Woźniak (2B), Jakub Hebda, Kewin Pyza (2A), Dawid Kiliański 2G.

2016-05-20

III E Mistrzem w kosza.

W dniu dzisiejszym odbył się finał rozgrywek Gostom Trio Basket w koszykówce trzyosobowej chłopców. Zwycięzcą rozgrywek została reprezentacja klasy III E, która pokonała pierwszy skład II B 12 : 7.
W meczu o trzeciej miejsce lepsi okazali się zawodnicy z III A, którzy 6 : 4 pokonali pierwszy skład II A.

2016-04-22

Piłkarze ręczni górą!

11 kwietnia w hali MOSiR w Sandomierzu odbył się turniej półfinałowy Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Nasi reprezentanci odnieśli w nim olbrzymi sukces, wywalczyli I miejsce i uzyskali prawo występu w finale wojewódzkim w którym spotkają się 4 najlepsze reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych. W pierwszym meczu zrewanżowaliśmy się z nawiązką za porażkę  jedną bramką w Mistrzostwach Powiatu II LO wygrywając 18:11. W decydującym o awansie meczu pokonaliśmy zespół III LO im. WŁ. Broniewskiego z Ostrowca Św. 19:16.
Skład naszego zespołu: Wiktor Bakalarz, Karol Złotucha 3E, Radosław Semczuk 3A, Grzegorz Hubka 2E, Michał Woźniak, Piotr Kwiecień 2B, Maciej Dziewulski 2G, Jakub Kuraś, Hubert Mondry 1E.
Finały wojewódzkie 26 kwietnia w Końskich. Trzymajcie kciuki za nasze ręczniki.
Parę fotek w Galerii.

2016-04-12

Bad-Gostom - finał

Wszystko stało się jasne. W dniu wczorajszym odbył się pierwszy finał rozgrywek singlowych w badmintonie. Po posjonującym, bardzo zaciętym i wyrównanym meczu Mistarzem CG został Michał Osowski z III A, który pokonał swojego kolegę z klasy Daniela Piskorskiego 17:21 - 21:15 - 21:19.
Kilka zdjęć z tego pojedynku dostępnych jest w Galerii.

2016-04-07