Sandomierz Biega

W dniu dzisiejszym kilkunastu reprezentantów naszej szkoły wzięło udział w akcji promującej zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek Polska Biega - Sandomierz Biega. W ten atrakcyjny sposób powitaliśmy wiosnę. Dodatową atrakcją naszego biegu było to, że odbywał się on dokładnie w czasie tak rzadko obserwowanego zaćmienia słońca. Zdjęcia z imprezy w zakładce Galeria.

2015-03-20

Tercet Siatka

W najbliższy piątek rozpoczynamy rozgrywki w siatkówce drużyn trzyosobowych. Z uwagi na małe zainteresowanie rozegramy je systemem każdy z każdym. O zwycięstwie w turnieju zdecyduje największa ilość punktów zdobytych przez którąś z drużyn w 5 kolejnych meczach. Szczegółowy terminarz w zakładce.

2015-01-25

II B górą ! ! !

W rozegranyn dzisiaj meczu finałowym rozgrywek Gostom Parkiet Noga bezapelacyjnie lepsi okazali się zawodnicy z klasy II B, którzy pokonali osłabiony brakiem swojego podstawowego zawodnika skład z I B. Wynik meczu finałowego 15 : 3. Gratulacje dla zwycięzców oraz pokonanych za dojście do finału już w pierwszej klasie. Teraz czas na siatkówkę w trójkach. Szykujcie składy. Ruszamy po Nowym Roku.

2014-12-19

Znamy najlepszą czwórkę turnieju.

Do ostatniej kolejki w grupie finałowej ważyły się losy kto dostanie się do najlepszej czwórki turnieju i zagra w rundzie półfinałowej. I tak już w przyszły piątek 12 grudnia w pierwszym półfinale o godz. 14.40 zagrają drużyny z II i III miejsca czyli I B - III B, a o godz. 15.20 w drugim meczu o finał zagrają II B - I G. Mecze te trwać będą 2 x 12 min.

2014-12-05

Koniec rundy eliminacyjnej.

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy rozgrywki w rundzie eliminacyjnej turnieju w halowej piłce nożnej chłopców. Do dalszej fazy awansowały po 4 najlepsze zespoły z każdej grupy: II B, I A, I B, III A, III B, I G, II A, II G. W kolejne 2 piątki rozgrywamy grupę finałową decydująca o tym kto spotka się w półfinałach. Szczegółowy terminarz dostępny jest w zakładce Rozgrywki oraz na tablicy ogłoszeń w szkole.

2014-11-21

Gostom Parkiet Noga

Witamy w nowym sezonie naszych rozgrywek. Startujemy już na początku października. System i terminarz będzie zależał od ilości zgłoszonych drużyn. Mecze odbywać się będą w każdy piątek w godzinach 14.30 - 16.00.
Zapisy poprzez stronę do 29 września 2014. Zapraszamy.

2014-09-23

II Memoriał Lekkoatletyczny

W dniu 6 czerwca na stadionie MOSiR odbył się II Memoriał Lekkoatletyczny im. Piotra Nurowskiego. Znakomicie zaprezentowali się w nim nasi uczniowie, którzy zwyciężyli we wszystkich kategoriach drużynowych dziewcząt i chłopców. Łącznie zdobyliśmy 15 medali w 7 konkurencjach: 7 złotych, 3 srebrne oraz 5 brązowych. Zdjęcia z zawodów dostępne w Galerii.

2014-06-09